REZERWUJ ONLINE

O nas

Park Rozrywki w Zakopanem

Letnia Zabawa to pełen atrakcji park rozrywki dla dzieci i młodzieży w Zakopanem, zlokalizowany na Górnej Równi Krupowej przy Krupówkach. Wszystkie oferowane przez nas atrakcje skierowane są zarówno do turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W naszej ofercie znajdują się cieszące się ogromną popularnością urządzenia, takie jak euro bungee, czy idealne na każdą pogodę kule wodne. Młodsze dzieci zapraszamy do jazdy mini autkami lub do popływania w kolorowych łódeczkach. Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, gdzie można się wyszaleć wśród niezliczonej ilości plastikowych kulek lub na dmuchanej zjeżdżalni. Na uwagę zasługuje także świeżo wybudowany małpi gaj – mini park linowy dla dzieci, który jest nowością w tym sezonie. Letnia Zabawa gwarantuje niezapomniane wrażenia i moc wspaniałych wspomnień z Zakopanego.

Oferta dla dzieci

Do zabawy w naszym letnim parku rozrywki zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież przebywające pod Tatrami w okresie wakacji oraz podczas rodzinnych wyjazdów do Zakopanego i okolic. Park Rozrywki Letnia Zabawa czynny jest codziennie od maja do września w godzinach 10-18 – przyjdźcie i przekonajcie się jak dobra zabawa czeka Was z Letnią Zabawą.

Oferta dla grup

Letnia Zabawa to bardzo ciekawy pomysł na wspólne spędzenia czasu dla uczestników kolonii, obozów, czy wycieczek do Zakopanego. Zapraszamy do udziału w przygotowanych przez nas zajęciach wszystkie grupy dzieci i młodzieży. Specjalnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy niezwykle ciekawą ofertę z mnóstwem dobrej zabawy i atrakcyjnymi cenami.

KUP ONLINE